Sypialnia - Meble Leśniak | Fronty kuchenne, Meble Kuchenne, Szafy przesuwne, Meble do sypialni, łazienki, biura
2079
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2079,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_header_aligned,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Idealne meble do Twojej sypialni

Sypialnia skrojona na miarę

Meble do sypialni często kojarzone są bardzo jednoznacznie, jednak po chwilowym zastanowieniu nie jest to takie oczywiste. Często nasi klienci na początku myślą, że łóżko i szafa wystarczą. Po wymierzeniu pomieszczenia i po przystąpieniu do projektowania okazuje się, że warto wyposażyć naszą sypialnię w dodatkowe meble takie, jak: komoda, szafki nocne czy toaletka. Polecamy wykonać meble w jednym stylu. Dzięki temu nasza sypialnia będzie dopasowana do pomieszczenia i współgrała z innym dodatkami.

Zamiast szafy garderoba?
Coraz częściej zamiast dużych szaf pod zabudowę i w miarę możliwości pomieszczenia polecamy zrobienie garderoby. Daje nam więcej miejsca i pozwala na przechowywanie większej liczby rzeczy z uwagi na swoje rozmiary i przeznaczenie.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE