Meble kuchenne na wymiar - Leśniak Meble do kuchni, fronty lakierowane
2060
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2060,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_header_aligned,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Meble kuchenne na wymiar zaczynamy od projektu

meble kuchenne na wymiar

Na początek pomiar i pomysł…

Przeglądając Internet lub odwiedzając znajomych pewnie zobaczyliście wiele ładnych kuchni. Dobrze wykonane meble kuchenne na wymiar powinny służyć nam latami. Dobór materiałów, rozkład szafek, szuflad i półek powinien współgrać z naszymi teraźniejszymi i przyszłymi potrzebami. Zanim jednak urealnimy naszą wizję powinniśmy dokładnie wymierzyć pomieszczenie.

Stworzymy projekt wraz z wizualizacją

Projekt kuchni i wizualizacja

Dobrze wymierzona kuchnia pozwala na przystąpienie do fazy projektowania. Jesteśmy biznesowo wrażliwi i wsłuchujemy się w Twoje potrzeby tak, aby efekt końcowy jak najlepiej odzwierciadlał oczekiwania, a często nawet je przerastał. Zaproponujemy Ci rozkład mebli, kolorystykę oraz nowoczesne rozwiązania, które mają zastosowanie do każdego stylu mebli.

meble kuchenne na wymiar włodawa

Uzgodnimy materiały i kolorystykę

fronty kuchenne Chełm

Wybierz kształt i kolor frontów

Najprzyjemniejszą decyzją jest kształt i kolor frontów. Właśnie one nadają wygląd kuchni. Jeżeli masz już własną wizję na kolorystkę mebli dla Ciebie, to z pewnością jesteśmy w stanie ją urzeczywistnić. Natomiast jeżeli projekt i wykonanie pozostawisz nam, to masz pewność, że wybierzemy najlepsze konfiguracje, które spełnią Twoje oczekiwania. Jako producent frontów meblowych, docinamy, frezujemy, lakierujemy lub oklejamy każdy ich rodzaj indywidualnie.

Dobierzemy najlepsze podzespoły tak, aby kuchnia była funkcjonalna

Technologia ułatwiająca życie

Trzaskające szafki i szuflady w kuchni to już przeszłość. Przy produkcji i montażu mebli warto skorzystać z rozwiązań technologicznych oferujących udogodnienia takie jak: cichy domyk, servo drive, oświetlenie LED, dotykowe otwieranie oraz wiele innych systemów uprzyjemniających pracę w kuchni.  Przy wykończeniu mebli kuchennych korzystamy z oferty renomowanych producentów.

kuchnie na wymiar Włodawa

PRZYKŁADOWE REALIZACJE